Studio DźwiękuStudio Dźwięku to nie tylko audycja radiowa prezentująca młode polskie zespoły. Jest to przede wszystkim koncert w Studenckim Centrum Kultury transmitowany na żywo na antenie Radia Sygnały. W każdy czwartek o godzinie 20:00 będzie można usłyszeć wywiad z zespołem, a od 21:00 uczestniczyć w koncercie za pośrednictwem studenckiej rozgłośni lub będąc w SCK-u. Po raz pierwszy w historii studenckiego radia będzie usłyszeć koncert transmitowany na żywo. Wszyscy, którzy chcą wejść na koncert nie muszą kupować żadnych biletów, ani odbierać wejściówek. Wystarczy przyjść o 21:00 do Studenckiego Centrum Kultury i uczestniczyć w dobrej zabawie. 

Studio Dźwięku to również pomoc, z którą staramy się dotrzeć do tych najbardziej potrzebujących. Każdego tygodnia zbieramy pieniądze na rzecz będących w potrzebie osób czy instytucji. Chcemy poprzez to również pokazać jak ważna jest bezinteresowna pomoc, która niesie za sobą nadzieję i wiarę w dobro innych ludzi.

Studio Dźwięku to patronat nad młodymi obiecującymi zespołami. Każdy zespół występujący w ramach Studia Dźwięku i umieszczony w podstronie zespoły zostaje objęty mecenatem naszego projektu. Na facebooku oraz na stronie każdego dnia pojawiają się informacje dotyczące wydarzeń, w których bierze udział band Studia Dźwięku.  


Studenckie Centrum Kultury
ul. Katowicka 95, Opole 45-060
tel. 725 224 689725 224 689