EliseELISE (czyt. Elis) to autorski projekt muzyczny Elizy Wietrzyńskiej. Mieszanka nowoczesnych stylów muzycznych utrzymana w gorących rytmach dance, pop czy r'n'b z dodatkiem rockowych gitar jest cechą charakterystyczną zespolu. Dotychczas artystka działała tylko i wyłącznie w stylistyce pop-rockowej i rockowej zdobywając duże sukcesy. Tym razem w wydaniu pop/dance...

galeria zdjęć z koncertu zespołu Elise w ramach Studia Dźwięku 

Eliza Wietrzyńska – wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Finalistka 3. edycji programu „Bitwa na Głosy”, w której wraz z Ewą Farną i pozostałą 15-tką walczyła o ogród polisensoryczny dla ZSS nr 4 w Sosnowcu oraz uczestniczka programu „Disco Star” emitowanego na antenie Polo TV. Zdobywczyni tytułu „Najlepsza wokalistka festiwalu Brenna Rock & Blues Festival” w 2010 roku.

Ponadto wyróżnienie na konkursie pianistycznym „Wiosna z fortepianem” (2006),
II miejsce w kolejnej edycji tego konkursu,
I miejsce – konkurs wokalny „Anglosong” (2013)
I miejsce – miejski Festival Piosenki „World Song” (2013)
I miejsce – konkurs wokalny „Sing Up Festival” (2013)

W ciągu nieco ponad 1,5 roku działalności zespołu udało nam się już wystąpić na najbardziej prestiżowym festiwalu muzyki tanecznej w Polsce – Disco Hit Festival Kobylnica 2015, gdzie wykonaliśmy w debiutach utwór „Zielone światło”. Nasza wokalistka wykonała również dwa utwory ze specjalnym gościem – Andrzejem Rybińskim.

Nasze teledyski są emitowane na antenach telewizji tj. Polo TV, Disco Polo Music, Polsat, Power TV i wielu, wielu innych.

Skład zespołu: 
Eliza Wietrzyńska 

Miasto: Katowice 

Kontakt:
tel. +48 698 265 913
formacjaelise@gmail.com

Elise w Internecie: 
- www.facebook.com/elise
- www.elise.pl
Studenckie Centrum Kultury
ul. Katowicka 95, Opole 45-060
tel. 725 224 689725 224 689