LimeLime: Każda impreza na której gramy, to dla nas przyjemność i źródło ogromnej radości. Nasz skład to pięcioro młodych wykonawców, którzy świetnie odnajdują się w każdym gatunku muzycznym, ale to także zgrana ekipa przyjaciół, którzy na scenie rozumieją się bez słów. Połączyła nas pasja do muzyki oraz wspólna wizja tego, jak powinna wyglądać idealna oprawa muzyczna różnych okazji.Ważnym elementem jest nasz repertuar. Każdy utwór jaki w nim znajdziecie, jest dopracowany tak, że udało nam się dopiąć niemożliwego dla większości zespołów: gramy tak, że goście na parkiecie radośnie się bawią, Ci którzy nie tańczą z przyjemnością mogą posłuchać naszego grania, a muzycy czerpią satysfakcję z każdego dźwięku oraz całej atmosfery na sali.
Repertuar w pełni dostosujemy do Waszych oczekiwań (dołożymy, wykreślimy utwory). Gramy muzykę zagraniczną i polską, od starych przebojów po najnowsze hity!
Współpracujemy ze świetnym saksofonistą, który może z nami zagrać na Państwa życzenie.

Profesjonalne wykształcenie, zbiór doświadczeń scenicznych, a do tego młodzieńcza przebojowość. To wszystko znajdziecie w naszym składzie! Gwarantujemy wysoką kulturę osobistą, świetny kontakt z ludźmi, oraz nienaganny wygląd.Skład zespołu: Ola - wokal, Teodor - instrumenty klawiszowe, Tymek - gitary, Marek - bas, Jarek - perkusja

Miasto: Wrocław/Opole

Kontakt: 512 559 635, zespol.lime@gmail.com

Lime w internecie:
- www.limemusic.pl
- www.facebook.com/zespol.lime


Studenckie Centrum Kultury
ul. Katowicka 95, Opole 45-060
tel. 725 224 689725 224 689