FairyTaleShowFairyTaleShow to zespół, złożony z 4 różnych osobowości. Przystojny wrzód na dupie, co to ma dwie lewe ręce, leń-altruista niosący radość światu , bębniarz toczący zażarty bój z otyłością i koks, ceniący mięso i kobiety- to skład z którego nie mógł nie powstać nietuzinkowy zespół. Tworzą muzykę jakiej sami chcieliby słuchać. Nie grają ślicznie, nie tworzą "muzycznych pejzaży", nie wchodzą nikomu w dupę. Grają energetycznego, brudnego, okołobrytolskiego rocka.


Na scenie to wielkie, energetyczne BOOM ubrane w krawaty i koszule. Koncertują, Koncertują, Koncertują. Na początku września zespół nagrał swoje pierwsze demo pt. „Artysta Dadaista”, które można posłuchać na myspace. Rok 2012 FairyTaleShow rozpoczął od zwycięstwa w Muzycznej Bitwie Polskiego Radia Wrocław, jest zdobywcą pierwszej nagrody w tegorocznej edycji festiwalu Around The Rock, wyróżnienia na finale Ligi Rocka w Jeleniej Górze, laureatem i zdobywcą wyróżnienia na festiwalu FAMA 2012 w Świnoujściu oraz finalistą konkursu EMPIKu Make More Music.
FTSy były chwalone przez różne osobistości. Piotr Baron powiedział, że to bardzo dobrze zapowiadający się młody zespół, dla Kasprola z Antyradia są jak polscy Artic Monkeys, Piotr Metz z Trójki stwierdził, ze nie ma się do czego przyczepić, Kazik Staszewski chwalił ich na Nowym Brzmieniu Kultu, a Maria Peszek o teksie Kubańskich Pomarańczy powiedziała: " dobre!".

Nagranie z koncertu w ramach Studia Dźwięku 31 stycznia 2013 roku


Skład zespołu: 
Tomasz Grządkowski - wokal + gitara elektryczna, Michał Mazur - gitara elektryczna + wokal, Michał Paczkowski - bębny, Adaś Gleń - bass

Miasto: Ząbkowice Śląskie 

Kontakt: fts@fts.art.pl, 603384455

FairyTaleShow w internecie: 
www.fts.art.pl
www.facebook.com/fairytaleshowStudenckie Centrum Kultury
ul. Katowicka 95, Opole 45-060
tel. 725 224 689725 224 689